Potvrzení pozadí
Potvrzení pozadí

Už vám bylo 18 let

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Ano Ne

Have you been 18 years old

To enter our site you must be over 18 years of age.

Yes No

Вам уже было 18

Вы должны быть старше 18 лет, чтобы войти на сайт

да нет

Tipovací soutěž o Hradecký votrok speciál

16. 11. 2023
Tipni výsledek zápasu FC Hradec Králové vs. FC Viktoria Plzeň, který se odehraje 25. 11. 2023 a vyhraj Votrok Speciál. Soutěž probíhá na našem facebookovém a instagramovém účtu @REBELpivo.
Přečíst celé

Rebelská soutěž pro hobbíky

17. 8. 2022

Léto máme v plném proudu a je tu naše letní soutěž! Tři hobbíci uhasí svou žízeň Rebelem. Dostanou od nás celý sud! Stačí do 29.8.2022 poslat fotku, z které bude jasné, jaký je tvůj koníček, co umíš, co rád ve volném čase děláš, v čem si dobrý!

Přečíst celé

soutěž o lístky na festival rocková lipnice 2022

29. 7. 2022

Rozdáváme lupeny na fesťák Rocková Lipnice 2022, který je našlápnutý těmi nejlepšími rockovými kapelami, co československá scéna má. Tak pokud chceš zabodovat u své Rebelky nebo svého Rebela, tak se zapoj do soutěže. 

Přečíst celé

SOUTĚŽ "Dej si Rebel v plechu" v pardubickém Letním kině

17. 6. 2022

Po celé léto budou v Pardubickém letním kině promítány divácky úspěšné filmy posledních let. Současně poběží i naše soutěž DEJ SI REBEL V PLECHU. Soutěžící tak bude mít nejen vstup zdarma, ale i pití ZDARMA.

Přečíst celé

Soutež o lístky na festival Rocková Lipnice

20. 9. 2021

Pokud chceš tuto sobotu 25. září slyšet hvězdy rockové a rock-punkové scény, pak máme pro 5 z vás 2 lístky na festival Rocková Lipnice. Stačí zapojit se do naší soutěže, poslat správnou odpovědí na soutěžní otázku a čekat, zda tě vylosujeme.

Přečíst celé

soutěž "hořké léto s rebelem"

4. 8. 2021

Zapoj se do naší velké letní soutěže "HOŘKÉ LÉTO s Rebelem". Letošní výhra je pivo Rebel HOŘKÁ 11 za 11 tisíc!!!! O tu se podělí 2 vylosovaní výherci. Každý tedy dostane víc jak pivo na den po celý kalendářní rok a to rozhodně stojí za to! Soutěžíme od 11. do 22. srpna.

Přečíst celé

Instagramová soutěž "Velikonoce s Rebelem"

31. 3. 2021

Máme pro vás připravenu další, tentokrát velikonoční soutěž na instagramu @REBELpivo a 4 z vás od nás dostanou mix 12ks plechovek Rebel. Soutěž je jednoduchá, do komentáře pod příspěvek nám zašlete odpověď na otázku a pak už jen zbývá držet si palce, abychom vylosovali právě vás.

Přečíst celé

Valentýnská soutěž na instagramu

8. 2. 2021

Blíží se polovina února a všude se objevují růžové dárky. Možná tento svátek neslavíš, ale každou LÁSKU potěší nějaké to romantické gesto. Pokud nevíš, čím (se nechat) obdarovat, pak zkus štěstí v naší instagramové soutěži o balení růžových plechovek REBELka.

Přečíst celé

INSTAGRAMOVÁ soutěž - Rebel na sněhu

14. 1. 2021

Zapojte se do naší zimní soutěže na instagramu @REBELpivo a dva z vás od nás dostanou balení (12ks) žlutých plechovek Rebel XI. Soutěž je jednoduchá, do komentáře pod soutěžní příspěvek nám zašlete odpověď na otázku: Rebele, jak trávíš svůj čas na sněhu?

Přečíst celé

Mikulášská soutěž o dárková balení s Hořkou 11

1. 12. 2020

Zasoutěžte si s námi a nadělte si pořádného rebelského Mikuláše. Ten je příjemně hořký, má jiskrnou zlatou barvu a bohatou krémovou pěnu.
Do čtvrtečních (3.12.) 16 hodin nám napište do komentáře jakou nadílku vám obvykle Mikuláš přináší.
Při troše štěstí vylosujeme právě váš příspěvek a budete jeden z výherců, který od nás získá dárkové balení se čtyřmi kusy naší novinky, lahvové Hořké 11.
Losovat budeme 3 výherce z facebookových a 2 z instagramových komentářů.

 

Přečíst celé

letní soutěž - Kufr plný rebela

20. 7. 2020

Vezmi plechovku Rebela, vyraž s ní po České republice, poděl se a pošli nám fotku.Tak se zapojíš do letní soutěže a budeš mít šanci nacpat si až po stop kufr osobního auta plechovkami Rebel nebo vzít parťáka na koncert Alkeholu.

 

Přečíst celé

Newsletter

Mějte neustále přehled o novinkách a akcích v našem pivovaru. Přihlaste se k odběru a žádná novinka Vám neunikne!