Potvrzení pozadí

Už vám bylo 18 let

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Ano Ne

Office manager(ka) IT

Pracovní náplň:

tvorba kalkulací
konfigurace, nastavení formulářů v ERP, práce s databází
vedení projektů, tvorba a procesní dokumentace
analýza, hodnocení, plánování a kontrola nákladů spojených s nákupem IT
sběr a analýza výrobních dat
správa telekomunikačních technologií
zodpovědnost za správné naskladnění IT materiálu

Nabízíme:

zajímavou práci ve stabilní české společnosti
profesionální a přátelský kolektiv
důkladné úvodní zaškolení na produkty i používaný obchodní systém
přístup k nejnovějším technologiím
zaměstnanecké výhody (stravenky, zaměstnanecké slevy, dovolená 5 týdnů, flexi pass, příspěvek na penzijní připojištění….)
platové podmínky dohodou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru ekonomie, informatiky nebo technického směru
  • znalost AJ
  • základní znalost MS OFFICE, BI, WINDOWS 10
  • znalost a práce v ERP (obecně), znalost IS Karat výhodou
  • spolehlivost a loajalitu
  • ochotu učit se novým věcem

Nástup možný v únoru 2020.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Hana Simandlová
Tel: (+420) 569 495 221,
e-mail: simandlova%z%hbrebel.cz

Ing. Veronika Hušková
Tel: (+420) 569 495 246,
e-mail: huskova%z%hbrebel.cz

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Dobrovského 2027
580 01 Havlíčkův Brod

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email nebo osobně odevzdejte na personálním oddělení.