Potvrzení pozadí

Už vám bylo 18 let

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Ano Ne

Have you been 18 years old

To enter our site you must be over 18 years of age.

Yes No

Вам уже было 18

Вы должны быть старше 18 лет, чтобы войти на сайт

да нет

Office manager(ka) IT

Pracovní náplň:

tvorba kalkulací
konfigurace, nastavení formulářů v ERP, práce s databází
vedení projektů, tvorba a procesní dokumentace
analýza, hodnocení, plánování a kontrola nákladů spojených s nákupem IT
sběr a analýza výrobních dat
správa telekomunikačních technologií
zodpovědnost za správné naskladnění IT materiálu

Nabízíme:

zajímavou práci ve stabilní české společnosti
profesionální a přátelský kolektiv
důkladné úvodní zaškolení na produkty i používaný obchodní systém
přístup k nejnovějším technologiím
zaměstnanecké výhody (stravenky, zaměstnanecké slevy, dovolená 5 týdnů, flexi pass, příspěvek na penzijní připojištění….)
platové podmínky dohodou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru ekonomie, informatiky nebo technického směru
  • znalost AJ
  • základní znalost MS OFFICE, BI, WINDOWS 10
  • znalost a práce v ERP (obecně), znalost IS Karat výhodou
  • spolehlivost a loajalitu
  • ochotu učit se novým věcem

Nástup možný v únoru 2020.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Hana Simandlová
Tel: (+420) 569 495 221,
e-mail: simandlova%z%hbrebel.cz

Ing. Veronika Hušková
Tel: (+420) 569 495 246,
e-mail: huskova%z%hbrebel.cz

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Dobrovského 2027
580 01 Havlíčkův Brod

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email nebo osobně odevzdejte na personálním oddělení.