Potvrzení pozadí

Už vám bylo 18 let

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Ano Ne

Have you been 18 years old

To enter our site you must be over 18 years of age.

Yes No

Вам уже было 18

Вы должны быть старше 18 лет, чтобы войти на сайт

да нет

expedient/ka

Náplň práce expedienta/ky

- správné a úplné zadání objednávek dle požadavků odběratelů
- kontrola výstupních dokladů a skutečně naloženého zboží
- kontrola dokladů a skutečně dovezených obalů
- fyzická kontrola nakládky beden a sudů, ostatního zboží dle povozních listů (včetně exportů)
- odpovědnost za správný fyzický počet sudů a beden dle skladových karet
- spolupráce s obchodními zástupci pivovaru
- spolupráce s výrobou (podsládkem) při plánování stáčení piva
- účast při provádění řádných a mimořádných inventur hotových výrobků a prázdných obalů

 Nabízíme:

- zajímavou práci ve stabilní společnosti
- práci na plný úvazek
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
- zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, zaměstnanecké slevy, dovolená 5 týdnů, flexi pass)
- platové podmínky dohodou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe na pozici je výhodou
  • znalost práce na PC, znalost programu KARAT výhodou
  • smysl pro zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost

Nástup možný duben 2024

Sídlo společnosti: Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. (kraj Vysočina)

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Ing. Veronika Hušková
Tel: (+420) 569 495 246
e-mail: huskova%z%hbrebel.cz

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Dobrovského 2027
580 01 Havlíčkův Brod

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email nebo osobně odevzdejte na personálním oddělení.