Potvrzení pozadí

Už vám bylo 18 let

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Ano Ne

Have you been 18 years old

To enter our site you must be over 18 years of age.

Yes No

Вам уже было 18

Вы должны быть старше 18 лет, чтобы войти на сайт

да нет

skladník/skladnice pro provozovnu v Hradci Králové

Pracovní náplň:

  • obsluha ručně vedeného vozíku: nakládka a vykládka piva
  • organizace umístění sortimentu ve skladu
  • početní kontrola stočeného piva
  • zajistit pořádek a úklid ve skladu sudů a beden a kolem nakládacích ramp
  • odpovědnost za správný fyzický počet sudů a beden dle skladových karet
  • spolupráce s fakturantkou při plánování stáčení piva
  • účast při provádění řádných a mimořádných inventur hotových výrobků a prázdných obalů
  • údržba areálu

Nabízíme:

- zajímavou práci ve stabilní společnosti
- práci na plný úvazek
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
- zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, zaměstnanecké slevy, dovolená 5 týdnů, flexi passy….)

 Požadujeme:

  • SŠ nebo ZŠ vzdělání
  • praxe na pozici  a obsluha ručně vedených VZV je výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • smysl pro zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost

Forma spolupráce: HPP

Nástup možný od března 2024

Adresa pracoviště: U Mostku 512/9, 502 41 Hradec Králové - Pouchov

Zajímavá a odpovědná práce pro českou firmu s dlouholetou tradicí.

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Ing. Veronika Hušková
Tel: (+420) 569 495 246
e-mail: huskova%z%hbrebel.cz

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Dobrovského 2027
580 01 Havlíčkův Brod

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email personal%z%hbrebel.cz
nebo osobně odevzdejte na personálním oddělení.