Potvrzení pozadí

Už vám bylo 18 let

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Ano Ne

Have you been 18 years old

To enter our site you must be over 18 years of age.

Yes No

Вам уже было 18

Вы должны быть старше 18 лет, чтобы войти на сайт

да нет

elektrikář (HB a okolí)

Pracovní náplň:

  • hlavní pracovní činnost - údržbářské práce v provozovně zaměstnavatele (údržba a opravy v celém areálu společnosti vč. výrobních zařízení a strojů vybavených průmyslovou automatizací)
  • montáž/demontáž/sanitace výčepního zařízení, případně montáž/demontáž světelných reklam u svěřených obchodních partnerů, možnost účasti na víkendových akcích atd.

Vzdělání a praxe:

  • SO/ÚSO (minimálně výuční list)
  • platné osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb. min. paragraf 6 a vyšší
  • praxe v potravinářském provozu vítána, ale není podmínkou
  • ŘP sk. B

Požadavky:
- důraz na osobní spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost
- schopnost fyzické práce, flexibilita a ochota pracovat přesčas

Mzdové podmínky:
- nástupní plat 30 tis. Kč měsíčně (hrubá mzda bez přesčasů), možnost dalšího růstu
- motivující platové ohodnocení včetně zajímavých zaměstnaneckých benefitů po zkušební době

Dále nabízíme:
- zázemí české stabilní společnosti s dlouholetou tradicí v regionu

Forma spolupráce: trvalý pracovní poměr

Pracovní doba: jednosměnný provoz (6:00-14:30; po-pá),

Nástup možný v březnu 2021.

S každým uchazečem se rádi osobně sejdeme a seznámíme s budoucí prací a kolegy.

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Ing. Veronika Hušková
Tel: (+420) 569 495 246
e-mail: huskova%z%hbrebel.cz

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Dobrovského 2027
580 01 Havlíčkův Brod

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email nebo osobně odevzdejte na personálním oddělení.