Potvrzení pozadí

Už vám bylo 18 let

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Ano Ne

Pracovník údržby

Pracovní náplň:

údržbářské práce v provozovně zaměstnavatele - hlavní pracovní činnost
montáž/demontáž/sanitace výčepního zařízení, případně montáž/demontáž světelných reklam u svěřených obchodních partnerů, možnost účasti na víkendových akcích atd.

Nabízíme:

motivující platové ohodnocení včetně zajímavých zaměstnaneckých benefitů po zkušební době, placené přesčasy včetně zákonných příplatků
zaměstnanecké výhody (stravenky, zaměstnanecké slevy, dovolená 5 týdnů, flexi pass, příspěvek na penzijní připojištění….)
profesionální a přátelský kolektiv
zajímavou práci ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí v regionu

Požadavky:

  • důraz na osobní spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, schopnost fyzické práce, flexibilita a ochota pracovat přesčas
  • SO/ÚSO (minimálně výuční list), technické zaměření
  • praxe v potravinářském provozu vítána, ale není podmínkou
  • ŘP sk. B, vyhláška 50/78 Sb.paragraf 6

Pracovní doba: jednosměnný provoz (5:45-14:15; po-pá),

Forma spolupráce: trvalý pracovní poměr (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Nástup možný v březnu 2020.

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Hana Simandlová
Tel: (+420) 569 495 221
e-mail: simandlova%z%hbrebel.cz

Ing. Veronika Hušková
Tel: (+420) 569 495 246
e-mail: huskova%z%hbrebel.cz

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Dobrovského 2027
580 01 Havlíčkův Brod

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email nebo osobně odevzdejte na personálním oddělení.