Potvrzení pozadí

Už vám bylo 18 let

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Ano Ne

Have you been 18 years old

To enter our site you must be over 18 years of age.

Yes No

Вам уже было 18

Вы должны быть старше 18 лет, чтобы войти на сайт

да нет

pracovník do výroby

Pracovní náplň:

  • mytí tanků a kádí, stáčení kvasnicového piva do sudů
  • evidence a výdej k expedici
  • sklad hotových výrobků – manuální či elektrické vozíky

Vzdělání a praxe:

  • SŠ či učební obor
  • praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou
  • vhodné i pro absolventy
  • průkaz ručně vedených VZV výhodou

Požadavky:

- důraz na osobní spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, schopnost fyzické práce, flexibilita

Pracovní doba: jednosměnný provoz (denní směna: 06:00-14:00, v sezóně i odpolení: 14:00-22:00)

Mzdové podmínky:

motivující platové ohodnocení dle pracovního zařazení včetně zajímavých zaměstnaneckých benefitů po zkušební době; placené přesčasy včetně zákonných příplatků

Dále nabízíme: zázemí české stabilní společnosti s dlouholetou tradicí v regionu.

Forma spolupráce: trvalý pracovní poměr

Nástup: DUBEN 2024

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Ing. Veronika Hušková
Tel: (+420) 569 495 246
e-mail: huskova%z%hbrebel.cz

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Dobrovského 2027
580 01 Havlíčkův Brod

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email personal%z%hbrebel.cz
nebo osobně odevzdejte na personálním oddělení.