Potvrzení pozadí
Potvrzení pozadí

Už vám bylo 18 let

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Ano Ne

Have you been 18 years old

To enter our site you must be over 18 years of age.

Yes No

Вам уже было 18

Вы должны быть старше 18 лет, чтобы войти на сайт

да нет
Zpět na výpis

Ženy v pivovarnictví

Naše podsládková Jana Boráková se probojovala do TOP sedmičky „pivovarských“ žen, které byly vybrány odbornou porotou v rámci projektu „Kde se pivo vaří“. Ten pořádá Český svaz pivovarů a sladoven a ukazuje tak inspirativní příběhy žen z celé České republiky v pivovarnictví.

Společnost jí dělaly další úspěšné ženy jako např.  Šárka Šajnerová, vařička Tradičního pivovaru v Rakovníku, Eva Sýkorová, manažerka řízení kvality pro Plzeňský prazdroj, Michaela Piekarová, manažerka bezpečnosti a kvality v Pivovaru Staropramen, Olga Novotná dos Santos, vedoucí centrální laboratoře Pivovary Lobkowicz Group nebo ředitelka pivovaru Starobrno Klára Konupčíková.

Jana pracuje v našem pivovaru Rebel od roku 2017 a jako podsládková je zodpovědná za poslední fázi výroby piva - od filtrace až po stáčírny.

Moc si vážíme její práce, děkujeme za ochotu a pracovní nasazení a hlavně gratulujeme!

Přikládáme fotografie ze slavnostního setkání, které proběhlo 14.3.2024 v Praze v prostorách Andělského pivovaru a odkaz na záznam České televize, kde naše podsládková Jana vystoupila v živém vysílání v Událostech komentářích: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/224411000370314/ - (cca ve 22:50)